Banketas – tai šventė, kurioje susilieja fantazija ir prabanga. Siekiame sukurti iškilmingą ir elegantišką atmosferą, todėl svarbiausias banketo akcentas – viliojančios vaišės.

Kavinė VėtrungėBBQ džiugina savo ištikimus ir naujus klientus, profesionaliu darbu ir nuoširdžiu dėmesiu jau 15 metų. Kavinės personalas rengia ir organizuoja įvairius banketus: vestuves, jubiliejus, krikštynas, įmonių šventes, kalėdinius ir naujametinius vakarėlius, kitas svarbias šventes, verslo pietus, gedulingus pietus/metines (mes garantuojame Jūsų privatumą).

Patiekalų meniu sudaromas pagal Jūsų asmeninius poreikius bei pageidavimus. Pasistengsime, kad maistas džiugintų ne tik skonių įvairove, bet ir būtų patrauklus akiai.

Šventėms ir pobūviams skirtas meniu išsiskiria siūlomų patiekalų įvairove ir kainomis. Jums maistą ruošia ilgametę patirtį turinčios nuostabios virėjos, maistas visada šviežias . Valgiaraštis sudaromas pagal Jūsų pageidavimus. Banketo kaina priklauso nuo pasirinkto meniu (nuo 17€ iki 27€). Tik pas mus Jūs visada jausitės išskirtiniais vakaro šeimininkais.