433.92 MHZ PKE automobilių signalizacijos komplektas su push button start stop, nuotolinio variklio paleidimo ir nuotolinis užraktas atrakinti automobilį, auto langą uždaryti

€103.91

Prieinamumas: Yra sandėlyje

v11587

Gerbiamas Kliente,

Ši automobilių signalizacija yra įrengta, su identišku HAA apversti raktas nuotolinio valdymo pultas, flip raktas tinka 1998-2008 m. VW ir 1996-2004 Audi modeliai. Kai jūs pirkti. pls tai patikrinti, kurie gali dirbti su savo automobiliu.

Tai pažangi PKE automobilių signalizacijos nuotolinio variklio užvedimo mygtukas pradėti slaptažodį touch keyboard & automatinių langų netoli išėjimo.

Svarbu: mūsų kaina nėra įskaitant importo mokesčių ir PVM, ir klientai turi sumokėti už tai, jei yra. Dėkojame už supratimą.

Pagrindinės savybės:

Arm/disarm (užrakinti/atrakinti)

Nuotolinio variklio užvedimo/cut off

Automobilių rasti/nukreipiantys

Nuotolinio kamieno atleidimo

PKE (Pasyvus imobilizavimo)

PKE ON/OFF

Išjungti signalizacijos/Balso signalas

Paspauskite mygtuką "start/stop"

Automobilių plovimo režimas

Anti-užgrobimo

Signalą, suaktyvinti nelegalios durų atidarymo

Centrinis durų užraktas automatizavimas

Palieskite slaptažodžio įvedimo

Avarinis nepaisyti

Energijos taupymo & automobilio akumuliatorių mažos galios apsauga

Automatinė langų uždarymo (pasirinktinai)

Vibracijos signalas (pasirinktinai)

Kodas mokymosi metodas

Svarbu: Jei yra mikroschema, imobilaizeris jūsų originalaus automobilio nuotolinio valdymo (raktas), jums reikės įsigyti papildomai apeiti ar modulį, jūs negalite naudoti nuotolinio paleidimo funkciją. Mes turime apeiti modulis, skirtas parduoti, ir jūs galite juos pirkti kartu. Jūs galite peržiūrėti apeiti iš čia:

Jeigu nenorite pirkti papildomai apeiti modulio, galite pasiimti chip imobilizatorius iš savo originalių raktų žiedai ir įdėti jį aplink uždegimo skylę taip, kad jūs galite pradėti savo automobilį.

Jei nesate tikri, ar yra mikroschema, jūsų nuotolinio valdymo pultas, prašau, paklauskite savo automobilį pardavėjas ar profesionalūs darbuotojai.

Ši automobilių signalizacija su automatiniu langą uždaryti funkcija, papildomas langas arčiau modulis yra reikalaujama naudoti, automatinė langą uždaryti funkcija, jei jūsų automobilis be lango arčiau modulio, galite pirkti lango arčiau modulis iš mūsų, mes lango arčiau, 2 durų, 4 durų ir 5 durų, pls galite peržiūrėti lango arčiau čia:

2 durys:

4 durų:

5 durų:

Pakavimo informacija

Smegenų x 1

Nuotolinio valdymo x 2

Palieskite slaptažodį, klaviatūra x 1

Aukšto dažnio antena x 1

PKE antenos x 2

Paspauskite mygtuką x 1

Laido pajungti x 1

6p uždegimo diržas x 1

Atsarginės trijų spalvų laidas x 1

Anglų kalba vartotojo instrukcija & diegimo vadovas x 1

Pls dėmesį, kad mes siūlome nemokamai registruotis oro pašto siuntimo, tačiau jei pasirinksite Kinija paštu, oro paštu, mes turime imti iš jo bateriją nuotolinio valdymo Kinija paštu, oro paštu ne leisti, kad laivas produktų su baterija.

Ir mes siūlome jums išsirinkti Nyderlandai rašyti taip kurjerių pašto, kai jūs perkate. Jie gali laivų produktų su baterija.

Baterija skirta šio automobilio signalizacijos mygtuką ląstelių CR2032 baterijos.

Kaip laidos vairo užraktas?

Tuščias klavišą sąrašą

Detalus Produkto funkcija

1. Arm/disarm (užrakinti/atrakinti)

Lock/Petys: paspauskite užrakto mygtuką vieną kartą (išjungti PKE funkcija)

Atrakinti/išjungti: paspauskite atrakinimo mygtuką (įjungti PKE funkcija)

2. PKE (Pasyvus imobilizavimo)

Užraktas: išjunkite variklį, išjunkite automobilio ir uždaryti visas duris, taip pat ir pėsčiomis iš automobilio 3-5 metrų atstumu su raktų žiedai, signalizacija sirena pyptelės ir be posūkio signalo lemputė mirksi 3 kartus, kad patvirtintumėte, tuo pat metu bus ir užrakinti duris & rankos automobilį automatiškai. Tuo pačiu metu, paspaudus mygtuką, išjunkite ir automobilio langas bus suristi automatiškai (papildomas langas arčiau modulis yra reikalingi kai kurie automobiliai).

Atrakinti: Kai vartotojo požiūrį į automobilių 1-2 metrų, posūkio signalo lemputė įjungti vieną kartą, kad patvirtintumėte, tuo pačiu metu, signalas yra išjungti & automatiškai atrakinti automobilio duris. Mygtukas virsta mėlynos spalvos. Vartotojas gali atidaryti automobilio duris ir patekti į automobilį tiesiogiai.

3. Nuotolinio variklio užvedimo/cut off

Nuotolinio variklio paleidimo: arm statusą, laikyti paspaudus start mygtuką apie 3 sekundes arba toliau paspauskite jį 3 kartus

Nuotolinio variklio išjungti: paspauskite užrakto mygtuką vieną kartą

4. Paspauskite mygtuką "start/stop"

A. Kai žingsnis pedalu

1.Į nuginkluoti statusą, dėti ant pedalu, mygtukas mirksi, mėlynos spalvos, trumpi, paspauskite mygtuką vieną kartą, kad automobilis bus pradėtas. Paspaudus mygtuką, įsijungs žalia spalva.

Kai automobilis yra pradžia, žingsnis pedalu ir paspauskite mygtuką 0,5 sekundės bus sustabdyti automobilį. Tuo pačiu metu, ACC ir bus išjungti ir stumti mygtuką, įsijungs mėlyna spalva.

2.Jei stumti mygtuką pradėti, buvo pažeista arba sunaikinta arba kita situacija, kad negalime naudoti. Galite pradėti arba sustabdyti automobilį, žemiau veiksmus:

Į nuginkluoti statusą, žingsnis pedalą, paspauskite paleidimo mygtuką ant nuotolinio valdymo vieną kartą, kad automobilis bus pradėtas. Žingsnis pedalą, paspauskite mygtuką pradėti 3 kartus ant nuotolinio valdymo pulto bus sumažinti, išjungti variklį ir išjunkite ACC IR.

B. Kai nereikia žingsnis pedalu

1.Į nuginkluoti statusą, nereikia žingsnis pedalu ir trumpas paspauskite mygtuką, kai bus įjungti ACC. Paspauskite mygtuką dar kartą bus įjungti ANT "dashboard" ir paspauskite jį dar kartą bus IŠJUNGTI.

Žymos:Užrakinti Automobilį, Variklio Stumti, Užraktas Signalizacija, Pigūs Užrakinti Automobilį, Aukštos Kokybės Varikliu, Stumti, Kinija Užraktas Signalizacija Tiekėjų.

Pakuotės Dydis 29cm x 21cm x 10cm (11.42in x 8.27in x 3.94in)
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Svoris 1.5kg (3.31lb.)
Tipas Anti-Theft Prietaisą, Į Vieną Pusę
Funkcija Nuotolinio variklio užvedimo/cut off
Feature3 Paspauskite mygtuką "start/stop"
feature2 PKE (pasyvus imobilizavimo)
feature5 Palieskite slaptažodžio įvedimo
Dažnis 433.92 MHZ
feature6 Automatinė langų uždarymo (pasirinktinai)
Produkto modelis ec002-v
Prekės Pavadinimas EASYGUARD
Nuotolinio Valdymo Taip
Suderinamumas tinka visiems DC12V automobiliai
Tipas Priedų Specialiosios Dalių Vagysčių Prietaisas
Nuotolinio Valdymo Tipas Be LCD Nuotolinio Valdymo
Feature4 Centrinis durų užraktas automatizavimas

Parašykite savo atsiliepimą!

433.92 MHZ PKE automobilių signalizacijos komplektas su push button start stop, nuotolinio variklio paleidimo ir nuotolinis užraktas atrakinti automobilį, auto langą uždaryti

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai